Profesjonalny serwis urządzeń elektronicznych - FIRMA  SCAN

                    94-104 Łódź  ul. Obywatelska 181, p.4    

                    tel. fax.: (+42) 686 39 48, 689 98 39   tel. kom.: 0 600 235 240 

ALRAD AL-150  to między innymi:

Certyfikat Bezpieczeństwa [B]

Certyfikat Unii Europejskiej [UE] /w trakcie fazy końcowej/

ATEST i znak bezpieczeństwa przed kradzieżą stwierdzony przez jeden z najlepszych polskich instytutów badawczych - Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie 

System ALRAD AL-150 jest to nowoczesne urządzenie alarmowe oraz zabezpieczające pojazdy przed kradzieżą. Nasz AL-150 wykorzystuje najnowocześniejsze zdobycze elektroniki w dziedzinie zabezpieczeń. 

System wyposażony jest w 3 linie wejściowe spełniające rolę niezależnych zabezpieczeń w przypadku uszkodzenia jednej z nich.

1. zapewnia ochronę wszystkich niezbędnych elementów samochodu (tj. wszystkie drzwi, klapa bagażnika, klapa silnika) z czujników stykowych.

2. służy do podłączenia dodatkowych, zewnętrznych czujników elektronicznych ( np. udarowy lub mikrofalowy)

3. zabezpiecza wnętrze pojazdu przed jakąkolwiek ingerencję (np. czujnik ultradźwiękowy)

SYSTEMY ALARMOWE SERII ALRAD -  AL-150MINI, AL-150, AL-150K TO URZĄDZENIA ŁĄCZĄCE W SOBIE AUTO-ALARM ORAZ DWUOBWODOWY IMMOBILIZER.

Pracę tego nowoczesnego urządzenia kontroluje mikroprocesor najnowszej generacji co z pewnością zwiększyło jego niezawodność i bezpieczeństwo mienia jego użytkowników. 

W zależności od wyposażenia pojazdu oraz indywidualnych oczekiwań klienta system ALRAD AL-150 może poszczycić się m.in.:

zastosowaniem systemu kodu zmiennego KEELOQ® firmy Microchip zapewniającego  najwyższy poziom bezpieczeństwa  - kod raz wyemitowany nie zostanie powtórzony podczas całego okresu użytkowania systemu /każda transmisja do odbiornika jest zakodowana, inna niż poprzednia i tak długa, że nawet "przechwycenie" kodu nie umożliwia jego złamania/, wbudowanym i bezpiecznym dwuobwodowym  immobilizerem, wyłączaniem czujki udarowej (pilot), pre-alarmem ostrzegawczym, wejściem dwóch niezależnych stref czuwania, informacją o wadliwym działaniu chronionego sektora podczas załączania sektora, możliwością zaprogramowania do max. 6 pilotów oraz funkcją wykasowywaniem utraconych pilotów, wyjściem trzech niezależnych stref czuwania, wbudowanym czujniku ruchu (ultradźwięk), funkcją KIDNAPER (antynapad), kontrolą ilości zarejestrowanych pilotów, sterowaniem interfejsem zamka centralnego "ryglowanie zamka", sterowaniem samodomykaczem szyb, samo-uzbrojeniem alarmu po przypadkowym wyłączeniu, samo-uzbrojeniu alarmu po zamknięciu ostatnich drzwi ...ect.

Systemy przez nas instalowane cechuje wysoka jakość i precyzja działania.

 Wszystkie proponowane przez nas zabezpieczenia są dowolnie konfigurowalne pod indywidualne Państwa preferencje i wymagania, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu świadczonych przez nas usług i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Jesteśmy w pełni elastyczni i zdolni do zaspokojenia wszelkich Państwa życzeń w branży zabezpieczeń i zapewnienia Państwu stopnia bezpieczeństwa w pełni zaspokajającego Wasze oczekiwania. 

Nasze credo to: "Klient nasz pan, musi spać spokojnie".

Aby dowiedzieć się więcej o naszej szerokiej ofercie handlowo - serisowej zapraszam do odwiedzenia nas osobiście lub kontaktu telefonicznego.

                                                                   

 

 projekt: MalaKosa